Про призначення стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді

Номер
82/1
Сесія
/
Тип
Ненормативные документы
Дата прийняття
26.11.18
Видавник
Харьковский городской голова
Вид
Распоряжение

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ГОЛОВА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від 26.11.2018 № 82/1

Про призначення стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді

На виконання Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 826/17 (зі змінами), згідно з Положенням про стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді, затвердженим розпорядженням міського голови від 25.05.2018 № 61, на підставі рішень експертної комісії з призначення стипендій при Департаменті освіти Харківської міської ради (протоколи від 28.08.2018 №2 та від 15.11.2018 №3), керуючись ст.ст.42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити список стипендіатів на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді на 2018/2019 навчальний рік (додається).

2. Департаменту освіти Харківської міської ради (Деменко О.І.) забезпечити щомісячну виплату стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді у розмірі 500 грн на місяць, починаючи з 01 вересня 2018 року.

3. Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Терехова І.О.


Міський голова Г.А. Кернес


Додаток 1

до розпорядження міського голови

від 26.11.2018 № 82/1


СПИСОК

стипендіатів на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді на 2018/2019 навчальний рік


№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата

народження

Місце навчання у 2018/2019 навчальному році

1.

Авраменко Єгор Сергійович

13.03.1998

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, історичний факультет, 4 курс

2.

Асландуков

Матвій

Миколайович

23.09.1999

Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет комп'ютерних наук, 3 курс

3.

Бабинець Юрій Юрійович

17.07.1995

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 9, випускник. Харківський національний педагогічний університет імені Т.С. Сковороди, факультет фізичного виховання і спорту, 1 курс магістратури

4.

Башук

Марина

Дмитрівна

16.11.2000

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет математики і інформатики, 1 курс

5.

Безатосна Анастасія Віталіївна

02.09.1999

Харківська державна академія фізичної культури, факультет спортивних ігор та одноборств, 2 курс

6.

Берест Поліна Володимирівна

17.01.2004

Харківська загальноосвітня школа І-ІII ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

7.

Бєліков

Володимир

Едуардович

01.12.1998

Харківська державна академія фізичної культури, факультет фізичного виховання та здоров'я людини, 3 курс

8.

Биканова

Дар'я

Олександрівна

21.03.2000

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, юридичний факультет, 2 курс

9.

Біас

Сніжана

Євгенівна

09.01.2002

Харківська гімназія № 12 Харківської міської ради Харківської області, ІІ клас

10.

Білодід

Анастасія

Владиславівна

07.09.2003

Харківська гімназія № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

11.

Блотницький

Михайло

В олодимирович

15.01.2003

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

12.

Богатиренко

Оксана

Андріївна

24.07.2002

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

13.

Богатирьов Володимир Олександрович

18.12.1995

Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського, виконавсько-музикознавчий факультет, 4 курс

14.

Большаков

Григорій

Олександрович

26.01.2001

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет математики і інформатики, 1 курс

15.

Бондаренко Лев Романович

01.07.2009

Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Благовіст» Харківської області, 5 клас

16.

Боярчук

Єлизавета

Сергіївна

06.03.2002

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

17.

Браташ Максим Сергійович

27.03.2005

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

18.

Брюханов Демид Ігорович

09.11.1996

Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського, театральний факультет, 4 курс

19.

Вєпрік

Микита Ігорович

30.07.2001

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет математики і інформатики, 1 курс

20.

Вишневська Інна Анатоліївна

29.08.1997

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс магістратури

21.

Водовозова

Єлизавета

Євгеніївна

11.06.2003

Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

22.

Возняк

Олег Сергійович

03.02.2001

Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет математики і інформатики, 1 курс

23.

By

Нам Лап Динь

12.01.2004

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

24.

Гайдар

Артем Ігорович

25.07.2002

Харківський ліцей № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

25.

Гамзатова

Каміла

Гамзатівна

20.02.1996

Харківський національний університет будівництва та архітектури, будівельний факультет, 1 курс магістратури

26.

Гасанов

Руслан

Вадимович

26.01.2001

Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, факультет фізичного виховання і спорту, 1 курс

27.

Гладков

Юрій

Вячеславович

23.07.2002

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

28.

Глібов

Іван Вадимович

23.04.1998

Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського, оркестровий факультет, 4 курс

29.

Гризодуб

Олександр

Євгенович

10.07.2002

Школа мистецтв Харківської міської ради, гурток «Школа майбутніх вчених», 3 рік навчання

30.

Грохова

Кіра

Володимирівна

18.11.2006

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, відділення рок-н-ролу, група спеціалізованої підготовки 2 року навчання

31.

Грушко

Анастасія

Олександрівна

18.01.2006

Дитяча музична школа № 13 імені М.Т. Коляди, 7 клас

32.

Гукова

Анна Романівна

03.10.2000

Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, міжнародно-правовий факультет, 1 курс

33.

Денисков

Святослав

Ігорович

19.01.2005

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

34.

Деркач

Катерина

Ігорівна

04.06.1996

Харківський національний університет будівництва та архітектури, факультет економіки та менеджменту, 1 курс магістратури

35.

Дзюба

Олександр

Романович

22.01.2001

Харківський ліцей № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області, випускник. Український державний університет залізничного транспорту, факультет інформаційно-керуючих систем та технологій, 1 курс

36.

Дячков

Володимир

Євгенович

06.05.2000

Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет внутрішніх справ, факультет № 6, 1 курс

37.

Жарко

Софія Вікторівна

14.10.2004

Харківська спеціалізована школа І-ІII ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

38.

Жеваго

Олександр

Костянтинович

19.09.2000

Харківська спеціалізована школа І-ІII ступенів № 18 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, 1 курс

39.

Зеленцова Анастасія Олександрівна

28.03.2001

Харківська спеціалізована школа І-ІII ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет будівництва та архітектури, факультет економіки та менеджменту, 1 курс

40.

Ігнатов Степан Васильович

11.12.1996

Українська інженерно-педагогічна академія, факультет комп'ютерних і інтегрованих технологій у виробництві та освіті, 4 курс

41.

Кадигроб Юрій Юрійович

01.05.1997

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, факультет управління та бізнесу, 1 курс магістратури

42.

Капелька

Ігор

Геннадійович

29.06.1997

Національний фармацевтичний університет, фармацевтичний факультет № 2, 5 курс

43.

Каракуця

Олександра

Ігорівна

22.06.2002

Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

44.

Карасенко Юлія Валеріївна

14.02.1997

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, факультет транспортних систем та технологій, Зкурс

45.

Карпенко Катерина Едуардівна

06.09.2002

Харківська гімназія № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

46.

Карпенко Олег Олегович

13.03.1996

Національна академія Національної гвардії України, факультет № 2, 3 курс

47.

Касай

Сергій

Олександрович

25.06.1997

Харківський національний університет будівництва та архітектури, механіко-технологічний факультет, 1 курс магістратури

48.

Каштан

Катерина

Петрівна

17.02.1996

Харківський національний медичний університет, II медичний факультет, 6 курс

49.

Климова

Анастасія

Максимівна

13.04.2001

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, соціологічний факультет, 1 курс

50.

Колмик Дарина Юріївна

25.11.2001

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

51.

Кравчук

Марія

Олександрівна

19.04.2004

Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Вересень» Харківської області, 10 клас

52.

Кравчук Микита Юрійович

06.06.1999

Харківська міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву зі стрільби з лука «Комунар», група підготовки до вищої спортивної майстерності № 2

53.

Краснокутська Софія Юріївна

07.11.2001

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

54.

Криворучко

Максим

Олександрович

28.03.2002

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

55.

Крохмаль

Ілля

Олександрович

23.05.2007

Дитяча музична школа № 15 імені В.А. Моцарта, відділ народних інструментів, 6 клас

56.

Крохмаль

Роман

Олександрович

22.08.2001

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

57.

Куріний

Артем

Андрійович

24.10.1996

Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет інфокомунікацій, 1 курс магістратури

58.

Курлюк Вікторія Валентинівна

23.07.1996

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, дорожньо-будівельний факультет, 4 курс

59.

Куценко

Василиса

Віталіївна

09.01.2010

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Восток», відділення шашок, група базової підготовки 3 року навчання

60.

Леонов

Єгор Олегович

11.11.2000

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний автомобільно-дорожній університет, факультет транспортних систем, 1 курс

61.

Леховіцький

Дмитрій

Олександрович

08.01.1998

Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту, 4 курс

62.

Липчанська

Любов

Вадимівна

10.12.2001

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 170 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет психології, 1 курс

63.

Лисойван

Антон

Володимирович

21.10.2002

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

64.

Лісненко Анжеліка Олександрівна

30.11.2001

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

65.

Лісова

Катерина

Вікторівна

24.05.2006

Дитяча музична школа № 6 імені М.В. Лисенка, відділ народних інструментів, 5 клас

66.

Максименко Карина Сергіївна

11.04.1997

Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет автоматики і комп'ютеризованих технологій, 1 курс магістратури

67.

Максимов

Володимир

Дмитрович

10.09.2004

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

68.

Мартам'янов Ден Русланович

05.07.2002

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 1 Іклас

69.

Марценюк

Всеволод

Всеволодович

23.04.2002

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

70.

Марченко

Володимир

Юрійович

16.11.1996

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс магістратури

71.

Матвейшин

Дмитро

Вікторович

14.08.2003

Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

72.

Матвеев

Артем

Олексійович

20.06.2004

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

73.

Моісєєв

Антон

Валерійович

05.01.2001

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, економічний факультет, 1 курс

74.

Морозов

Роман Євгенович

07.06.2000

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», факультет радіоелектроніки, комп'ютерних систем та інфокомунікацій, 2 курс

75.

Найдіч

Яків Вадимович

14.09.1997

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», факультет систем управління літальних апаратів, 4 курс

76.

Нечитайло Ілля Юрійович

24.10.2002

Харківська гімназія № 169 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

77.

Нікулін Микита Олексійович

02.02.2002

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 132 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

78.

Оганов Руслан Олексійович

14.11.2002

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас

79.

Ольховський Родіон Олегович

22.12.2001

Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

80.

Островерхова Софія Іллівна

16.12.2001

Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

81.

Пилаєв

Ігор Ігорович

10.09.2004

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

82.

Подзолкова Вікторія Ігорівна

20.01.2002

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов, 1 курс

83.

Поляков

Данило

Андрійович

09.09.2000

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 115 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов, 1 курс

84.

Попова

Дар'я Сергіївна

29.09.2001

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківська державна академія фізичної культури, факультет фізичного виховання та здоров'я людини, 1 курс

85.

Правдіна

Тетяна

Романівна

11.01.1999

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Навчально-науковий інженерно-фізичний інститут, 3 курс

86.

Проценко Ірина Вікторівна

10.03.2002

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

87.

Проценко Катерина Максимівна

17.01.2004

Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

88.

Пушкарська

Анастасія

Сергіївна

06.03.2002

Харківська гімназія № 39 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

89.

Радченко

Олександр

Володимирович

06.03.2005

Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

90.

Ревуцький Віталій Олегович

19.08.2002

Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

91.

Рожков Олексій Костянтинович

15.07.2002

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

92.

Савіна

Ніколь Сергіївна

27.10.2007

Харківська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Харківський колегіум» Харківської області, 6 клас

93.

Сараев Артем Віталійович

09.12.2003

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

94.

Сдобнов

Артем

Дмитрович

16.01.2004

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

95.

Семенюк Софія Сергіївна

26.07.1999

Харківська державна академія культури, факультет кіно-, телемистецтва, 3 курс

96.

Сергієнко

Андрій

Володимирович

25.08.2001

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 131 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Слідчо-криміналістичний інститут, 1 курс

97.

Скорий Дмитро Олександрович

22.01.1997

Харківський національний медичний університет, 1 медичний факультет, 5 курс

98.

Сніжко

Арсеній

Дмитрович

05.08.2001

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій, випускник. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, хімічний факультет, 1 курс

99.

Ставицький

Арсеній

Андрійович

06.09.2000

Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського, оркестровий факультет, 2 курс

100.

Степаненко

Катерина

Ростиславівна

15.01.1998

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, біологічний факультет, 4 курс

101.

Татарінова

Юлія

Максимівна

07.03.2005

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 8 клас

102.

Ткаченко Анастасія Володимирівна

04.05.1998

Харківський навчально-науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», факультет управління та фінансових технологій, 4 курс

103.

Торопчик

Олександр

Євгенійович

04.07.1996

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, автомобільний факультет, 1 курс магістратури

104.

Торяник

Георгій

Юрійович

10.02.2002

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

105.

Уварова Вікторія Олександрівна

30.06.2001

Харківський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» № 8 Харківської міської ради Харківської області, випускник. Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет комп'ютерних наук, 1 курс

106.

Уразовський

Артем

Владиславович

06.03.2004

Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

107.

Усіченко

Владислав

Дмитрович

25.07.2002

Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

108.

Фаліна

Маргарита

Сергіївна

29.07.1998

Національний фармацевтичний університет, фармацевтичний факультет №3, 3 курс

109.

Фартушна

Дар'я

Костянтинівна

08.08.1998

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс

110.

Ханіна Наталі я Вадимівна

28.02.1997

Національний фармацевтичний університет, фармацевтичний факультет №3,4 курс

111.

Хов'якова

Владислава

Євгенівна

13.05.1998

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, факультет транспортних систем і технологій, 4 курс

112.

Цветков

Олександр

Андрійович

24.04.2004

Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, відділення рок-н-ролу, група спеціалізованої підготовки 2 року навчання

113.

Чебанюк Катерина Олександрівна

02.01.1997

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, факультет транспортних систем та технологій, 1 курс магістратури

114.

Черняєв

Тихон

Сергійович

01.03.2010

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Харківської міської ради, шахово-шашкове відділення, група спеціалізованої підготовки 1 року навчання

115.

Чиджан

Аліса Ашотівна

14.03.2007

Дитяча школа мистецтв № 3, інструментальне відділення, 5 клас

116.

Човпан

Ігор Сергійович

08.04.2004

Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області, 9 клас

117.

Шакалова Катерина Вікторівна

31.08.1997

Харківський національний університет внутрішніх справ, факультет № 3, 2 курс

118.

Шворак

Денис

Віталійович

03.01.2002

Харківська гімназія № 43 Харківської міської ради Харківської області, 11 клас

119.

Шевченко

Микита

Сергійович

27.02.1998

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», факультет систем управління літальних апаратів, 4 курс

120.

Янченко

Дмитро

Олександрович

07.04.2003

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області, 10 клас


Директор Департаменту освіти О.І. Деменко


Заступник міського голови –

керуючий справами

виконавчого комітету

міської ради Т.М. Чечетова-Терашвілі