Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.03.2012 № 176 «Про наділення повноваженнями по складанню протоколів про адміністративні правопорушення»

Номер
868/
Сесія
/
Тип
Ненормативные документы
Дата прийняття
27.11.18
Видавник
Исполнительный комитет Харьковского городского совета
Вид
Решение

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ


РІШЕННЯ


Від 27.11.2018 № 868

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.03.2012 № 176 «Про наділення повноваженнями по складанню протоколів про адміністративні правопорушення»

З метою посилення контролю, спрямованого на запобігання порушенням вимог правил користування житловими будинками, житловими приміщеннями, енергією чи газом, Правил благоустрою території міста Харкова та Правил утримання домашніх тварин у м. Харкові, на підставі ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.03.2012 № 176 «Про наділення повноваженнями по складанню протоколів про адміністративні правопорушення», виклавши додаток 7 у новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Терехова І.О.


Міський голова Г.А. Кернес


Додаток 7

до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.03.2012 № 176 «Про наділення повноваженнями по складанню протоколів про адміністративні правопорушення» в редакції рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 27.11.2018 № 868


ПЕРЕЛІК

посадових осіб КСП «Інженерні мережі», КП «Благоустрій» м. Харкова», КП «Жилкомсервіс» та КП «Центр поводження з тваринами» (далі - КП «ЦПТ»), які наділяються повноваженнями зі складання протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст. 150, 152, 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення

за ст. 152 КУАП

1

Акімов Євген Юрійович

начальник сектору КП «Благоустрій» м. Харкова»

2

Антипенко Людмила Єгорівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

3

Біличенко Андрій Павлович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

4

Будова Євгенія Віталіївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

5

Вербицька Євгенія Олександрівна

начальник служби інспекції КП «Благоустрій» м. Харкова»

6

Вовченко Артем Олександрович

головний інженер КП «Благоустрій» м. Харкова»

7

Гостіщев Вячеслав Олегович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

8

Гриценко Оксана Іванівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

9

Грицишин Дмитро Віталійович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

10

Гуденко Наталія Вікторівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

11

Єрмолаєва Олександра Русланівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

12

Жарікова Євгенія Валеріївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

13

Жиліна Олена Миколаївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

14

Зігунова Вікторія Олексіївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

15

Золотько Лілія Вікторівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

16

Кальницький Костянтин Олексійович

начальник сектору відділу благоустрою «Благоустрій» м. Харкова»

17

Кондратенко Анатолій Сергійович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

18

Коногорова Тетяна Федорівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

19

Кузнецов Сергій Миколайович

начальник сектору КП «Благоустрій» м. Харкова»

20

Лапіна Ганна Юріївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

21

Лешко Олена Миколаївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

22

Маслій Ольга Дмитрівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

23

Мац Євгенія Олексіївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

24

Меляков Ігор Анатолійович

заступник начальника служби інспекції КП «Благоустрій» м. Харкова»

25

Михайлова Ольга Дмитрівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

26

Мустафаєв Гусейн Кавказович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

27

Назаревський Андрій Володимирович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

28

Овчиннікова Тетяна Анатоліївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

29

Паскар Ювіліна Олексіївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

30

Підкопай Наталія Володимирівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

31

Половянський Олександр Володимирович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

32

Присяжна Олена Вікторівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

33

Світлічна Надія Миколаївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

34

Семененко Сергій Вікторович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

35

Сергієнко Олена Олександрівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

36

Скрипань Анжела Вікторівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

37

Сміцька Наталія Адамівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

38

Старікова Карина Олегівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

39

Таранова Олена Борисівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

40

Тімофєєв Сергій Анатолійович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

41

Тіхонова Римма Анатоліївна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

42

Філатова Ганна Олександрівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

43

Фінагєєв Микола Іванович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

44

Фурманенко Ігор Сергійович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

45

Школіна Галина Данилівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

46

Яворовська Наталія Володимирівна

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

47

Яворовський Олександр Олексійович

інспектор КП «Благоустрій» м. Харкова»

48

Гладуненко Микита Павлович

інспектор з контролю за інженерними мережами КСП «Інженерні мережі»

49

Животченко Віктор Миколайович

інспектор з контролю за інженерними мережами КСП «Інженерні мережі»

50

Коверник Олександр Володимирович

інспектор з контролю за інженерними мережами КСП «Інженерні мережі»

за ст. 150 КУАП

1

Артьомов Олег Іванович

заступник начальника Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

2

Богун Оксана Миколаївна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

3

Василець Наталія Олександрівна

провідний спеціаліст, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

4

Гончарова Світлана Олександрівна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

5

Дряхлова Ірина Павлівна

провідний спеціаліст, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

6

Ільницький Ігор Анатолійович

провідний спеціаліст, інженер відділу моніторингу та легалізації об'єктів самочинного будівництва Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

7

Маркатов Дмитро Олексійович

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

8

Міщенко Валентина Михайлівна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

9

Протасенко Валентина Григорівна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

10

Рябченко Наталія Валеріївна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

11

Чебулаєва Валентина Іванівна

спеціаліст 1 категорії, інженер відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

12

Яременко Оксана Василівна

начальник відділу технічної безпеки Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс»

за ст. 154 КУАП

1

Головачов Віталій Сергійович

провідний фахівець відділу реєстрації та улаштування тварин КП «ЦПТ»

2

Дерепко Світлана Олексіївна

провідний фахівець відділу реєстрації та улаштування тварин КП «ЦПТ»

3

Жепалов Олег Володимирович

провідний фахівець відділу реєстрації та улаштування тварин КП «ЦПТ»

4

Куянова Наталія Вікторівна

провідний фахівець відділу реєстрації та улаштування тварин КП «ЦПТ»

5

Устименко Валентина Григорівна

провідний фахівець відділу реєстрації та улаштування тварин КП «ЦПТ»


Директор Департаменту

житлового господарства Р.Б. Нехорошков


Заступник міського голови -

керуючий справами виконавчого

комітету міської ради Т.М. Чечетова-Терашвілі