Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки

Номер
156/16
Сесія
4/7
Тип
Ненормативные документы
Дата прийняття
24.02.16
Видавник
Харьковский городской совет
Вид
Решение

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4 сесія 7 скликання

УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

4 сессия 7 созыва



РІШЕННЯ


Від 24.02.2016 № 156/16

м. Харків

Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки

З метою впорядкування найменувань елементів вулично-дорожньої мережі на території міста Харкова, враховуючи рекомендації Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища та розпорядження міського голови від 02.02.2016 № 7 «Про перейменування об'єктів топоніміки міста Харкова», на підставі Закону України «Про географічні назви», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести впорядкування найменувань низки елементів вулично-дорожньої мережі міста Харкова згідно з додатком 1.

2. Внести зміни до рішення 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 12/15 «Про перейменування об'єктів топоніміки міста Харкова» згідно з додатком 2.

3. Внести зміни до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова, затвердженого рішенням 9 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 25.12.2002 «Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові» (із змінами та доповненнями):

3.1. Замінити слова в стовпці «Район» згідно з додатком 3.

3.2. Виключити з Реєстру назв урбанонімів м. Харкова рядки згідно з додатком 4.

3.3. Включити до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова рядки згідно з додатком 5.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) та секретаря Харківської міської ради.


Міський голова Г.А. Кернес



Додаток 1

до рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки»

від 24.02.2016 р.№ 156/16


Впорядкування найменувань

елементів вулично-дорожньої мережі міста

Харкова:

1. Найменування нових вулиць та провулків:

1.1. Найменувати вулицю від будівлі №9 по вул. П'ятихатській до перетину із окружною дорогою та Кільцевим проїздом (район будинку № 294 по Московському проспекту - Поморська вулиця.

1.2. Найменувати вулицю від перетину вулиць П'ятихатської та Мохнацької до вулиці Роганської будинку № 130-А) - Граківська вулиця.

1.3. Найменувати провулок від Піщаного провулку, паралельний вулиці Ізотова, 1-й на схід-Трав'яний провулок.

1.4. Найменувати провулок від Піщаного провулку, паралельний вулиці Ізотова, 1 -й на захід - Ковильний провулок.

2. Перейменування однойменних вулиць та провулків, та поіменованих об'єктів (селищ), які потребують впорядкування:


Поточне найменування

Місце розташування

Нове найменування

1.

Бакуліна вулиця

Київський район; Шевченки

Партизанський провулок

2.

Джерельна вулиця

Фрунзенський район; Садки

Плідний 1-й провулок (як його частина)

3.

Донбасівський провулок

Холодногірський

район;

від вулиці Таганської

Таганська вулиця (як її частина)

4.

Донецька вулиця

Фрунзенський район; Ново-Західне сел.

Чуніхінська вулиця

5.

Жихорський (Желєзнякова) в'їзд

Червонозаводський район; Жихор

Жихорський проїзд

6.

Зоряний провулок

Київський район; Шишківка

Івченка провулок

7.

Індустріальний проспект (частина - від Московського просп. до Оскільської вулиці)

Фрунзенський район

Оскільська вулиця (як її частина)

8.

Лісова вулиця

Київський район; П'ятихатки

Мищенківська вулиця

9.

Малопанасівський

в'їзд Панасівський проїзд Панасівський 2-й проїзд

Холодногірський район;, Панасівка

Панасівський проїзд

10.

Перемога 1-е селище Перемога 2-е селище, № 1-в

Жовтневий район

Коксовий провулок (як його частина)

11.

Перемога 2-е селище, №№ 1-а, 1, 12, 13, 14, 15,16,17,18

Жовтневий район

Клеверний провулок

12.

Перемога 2-е селище, №№ 2, 3, 4, 5, 5-а, 6, 8

Жовтневий район

Карачівське шосе (як його частина)

13.

Перемога 2-е селище, №№7,9,10,11

Жовтневий район

Ячмінний провулок

14.

Піщаний провулок

Червонозаводський район; Диканівка

Колійний провулок

15.

Ростовська вулиця

Київський район; Далека Журавлівка

Карякінська вулиця

16.

Сіриківський провулок

Холодногірський район ;Іванівка

Сіриківський проїзд

17.

ст. Нова Баварія та

ст. Минутка

Жовтневий район; Нова Баварія

Станційна вулиця (як її частина)

18.

Транспортна Колона

Київський район; П'ятиатки

Академіка Волкова вулиця (як її частина)

19.

Фабрика-Кухня вул.

Індустріальний район

Оскільський пров.

20.

Черемушний провулок

Червонозаводський район; Диканівка

Лаврентьева провулок

21.

Чернігівський провулок

Комінтернівський район; сел. Герцена

Аскольдівський в'їзд (як його частина)

22.

Джерельний провулок

Фрунзенсъкий район; Садки

Ванди Биневської провулок


Встановити, що нумерація об'єктів нерухомості, розташованих на перейменованих елементах вулично-дорожньої мережі, зберігається, за винятком елементів вулично-дорожньої мережі, зазначених в пп. 2, 3, 7, 9, 10-13,17,18,21.

Присвоєння адрес по елементам вулично-дорожньої мережі, зазначеним в пп. 2, 3, 7, 9, 10-13, 17, 18, 21 здійснюватиметься окремими рішеннями Харківської міської ради та її виконавчого комітету.


Заступник голови – відповідальний

секретар Міської комісії з питань

топоніміки та охорони історико-

культурного середовища О.В. Хорошковатий


Додаток 2

до рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки»

від 24.02.2016 р.№ 156/16


Перелік змін до рішення 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 12/15 «Про перейменування об'єктів топоніміки міста

Харкова»:

1. Викласти пп. 66 - 68, 126, 140, 141, 162 додатку 2 до рішення 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 12/15 «Про перейменування об'єктів топоніміки міста Харкова» у наступній редакції:

«

66.

Лазо вул.

Київський, Московський

Ново-Віринська вул.

67.

Лафарга вул.

Московський

Каунаська вул.

68.

Лафарга пров.

Московський

Каунаський пров.

126.

Слинька вул.

Комінтернівський

Жасминовий б-р

140.

Фрунзе вул. (№№1-17,2-20)

Київський

Баталія вул.

141.

Фрунзе вул. (№№21,22)

Київський

Кирпичова вул.

Червонопрапорна вул. (№№ 16, 17-А,21)

162.

Червонопрапорна вул. (№№1-17,2-14)

Київський

Мистецтв вул.

».

2. Доповнити додаток 2 до рішення 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 12/15 «Про перейменування об'єктів топоніміки міста Харкова» наступними реченнями:

«Встановити, що нумерація об'єктів нерухомості, розташованих на перейменованих елементах вулично-дорожньої мережі, зазначених у Переліку перейменування назв елементів вулично-дорожньої мережі міста Харкова, зберігається, за винятком вулиці, зазначеної в п. 141.

Присвоєння адрес по вулиці Кирпичова здійснюватиметься окремими рішеннями Харківської міської ради та її виконавчого комітету.».


Заступник голови – відповідальний

секретар Міської комісії з питань

топоніміки та охорони історико-

культурного середовища О.В. Хорошковатий


Додаток 3

до рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки»

від 24.02.2016 р.№ 156/16


Зміни слів у стовпці «Район» у Реєстрі назв урбанонімів м. Харкова:

1. Слова «Дзержинський» замінити на «Шевченківський».

2. Слова «Ленінський» замінити на «Холодногірський».

3. Слова «Орджонікідзевський» замінити на «Індустріальний».


Заступник голови – відповідальний

секретар Міської комісії з питань

топоніміки та охорони історико-

культурного середовища О.В. Хорошковатий


Додаток 4

до рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки»

від 24.02.2016 р.№ 156/16


Найменування елементів вулично-дорожньої мережі міста, що виключаються з Реєстру назв урбанонімів м. Харкова:


Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

Анрі Барбюса

вул.

Анри Барбюса

ул.

Шевченківський

61022, 61058

Бакуліна

вул.

Бакулина

ул.

Київський

61054

Бауманська

вул.

Бауманская

ул.

Жовтневий

61039

Галана

вул.

Галана

ул.

Шевченківський

61058

Дацька

вул.

Дацько

ул.

Холодногірський

61017

Джерельна

вул.

Родниковая

ул.

Фрунзенський

61066

Джерельний

пров.

Родниковый

пер.

Фрунзенський

61066

Дніпропетровська

вул.

Днепропетровская

ул.

Холодногірський

61015, 61016

Дніпропетровський

пр-д

Днепропетровский

пр-д

Холодногірський

61016

Дніпропетровський

пров.

Днепропетровский

пер.

Холодногірський

61015

Донецька

вул.

Донецкая

ул.

Фрунзенський

61046

Жасміновий

б-р

Жасминовый

б-р

Комінтернівський

61096, 61100

Желєзнякова

в-д

Желєзнякова

в-д

Червонозаводський

61109

Желєзнякова

пров.

Желєзнякова

пер.

Червонозаводський

61109

Желєзнякова

вул.

Желєзнякова

ул.

Червонозаводський

61102, 61109

Заводу Комсомолець

вул.

Завода Комсомолец

ул.

Шевченківський

61051

Зоряний

пров.

Звездный

пер.

Київський

61070

Калінінградська

вул.

Калининградская

ул.

Фрунзенський

61029

Калінінградський

пров.

Калининградский

дер.

Фрунзенський

61029

Кіквідзе

вул.

Киквидзе

ул.

Червонозаводський

61109

Кіквідзе

пров.

Киквидзе

пер.

Червонозаводський

61109

Корчагінців

вул.

Корчагинцев

ул.

Фрунзенський

61029, 61171, 61176, 61178

Котлова

вул.

Котлова

ул.

Холодногірський

61017, 61040, 61052, 61139

Котовського

вул.

Котовского

ул.

Київський, Московський

61161

Котовського

в-д

Котовского

в-д

Московський

61161

Котовського

пров.

Котовского

пер.

Московський

61161

Красіна

вул.

Красина

ул.

Київський

61002

Краснодонська

вул.

Краснодонская

ул.

Жовтневий

61004, 61125

Краснодонський

пров.

Краснодонский

пер.

Жовтневий

61125

Крейсера Аврора

вул.

Крейсера Аврора

ул.

Холодногірський

61015, 61016

Крейсера Аврора

пров.

Крейсера Аврора

пер.

Холодногірський

61016

Кривбмазова

вул.

Кривомазова

ул.

Жовтневий

61157

Кривомазова

пров.

Кривомазова

пер.

Червонозаводський

61009

Кубасова

вул.

Кубасова

ул.

Холодногірський

61016

Кулика Івана

в-д

Кулика Ивана

в-д

Київський

61070

Латиських Червоних Стрільців

вул.

Латышских Красных Стрелков

ул.

Київський

61107

Лісова

вул.

Лесная

ул.

Київський

61108

Малопанасівський

в-д

Малопанасовский

в-д

Холодногірський

61052

Ново-Віринська

вул.

Ново-Веринская

ул.

Московський

61161

Новопролетарська

вул.

Новопролетарская

ул.

Червонозаводський

61109

Островського

пров.

Островского

пер.

Київський

61107

Островського

в-д

Островского

в-д

Київський

61013

Панасівський 2-й

пр-д

Панасовский 2-й

пр-д

Холодногірський

61052

Перемога 1-е сел.

*

Победа 1-йпос.

*

Жовтневий

61071

Перемога 2-е сел.

*

Победа 2-й пос.

*

Жовтневий

61071

Піщаний

пров.

Песчаный

пер.

Червонозав од ський.

61030

Потапенка

вул.

Потапенко

ул.

Київський

61107

Правдинська

вул.

Правдинская

ул.

Київський

61107

Пролетарська

вул.

Пролетарская

ул.

Московський

61005

Пролетарський

м-н

Пролетарская

пл.

Шевченківський, Червонозаводський

61003

Пролетарський

узв.

Пролетарский

с.п.

Київський, Московський

61161

Пролетарський

пров.

Пролетарский

пер.

Червонозаводський

61109

Раднаркомівська

вул.

Совнаркомовская

ул.

Київський

61002

Ростовська

вул.

Ростовская

ул.

Київський

61033

Сапельника

пров.

Сапельника

пер.

Комінтернівський

61001

Сіриківський

пров.

Сериковский

пер.

Холодногірський

61017

Скорохода

вул.

Скорохода

ул.

Холодногірський

61015, 61093

Соколова

вул.

Соколова

ул.

Холодногірський

61040

ст. Мінутка

*

ст. Минутка

*

Жовтневий

61019

ст. Нова Баварія

*

ст. Новая Бавария

*

Жовтневий

61020

Стаханівська

вул.

Стахановская

ул.

Комінтернівський

61001

Тевелєва

в-д

Тевелєва

в-д

Московський

61054

Тевелєва

вул.

Тевелєва

ул.

Московський

61054

Тевелєва

пров.

Тевелєва

пер.

Московський

61054

Тінякова

вул.

Тинякова

ул.

Холодногірський

61177

Тіняковський 1-й

пров.

Тиняковский 1-й

пер.

Холодногірський

61177

Тіняковський 2-й

пров.

Тиняковский 2-й

пер.

Холодногірський

61177

Транспортна Колона

*

Транспортная Колонна

*

Київський

61108

Фабрика-Кухня

вул.

Фабрика-Кухня

ул.

Індустріальний

61046

Черемушний

пров.

Черемушной

пер.

Червонозаводський

61030

Чернігівський

пров.

Черниговский

пер.

Комінтернівський

61105



Заступник голови – відповідальний

секретар Міської комісії з питань

топоніміки та охорони історико-

культурного середовища О.В. Хорошковатий


Додаток 5

до рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про впорядкування найменувань об'єктів топоніміки»

від 24.02.2016 р.№ 156/16


Найменування елементів вулично-дорожньої мережі міста, що включаються до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова:


Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

Амосова

вул.

Амосова

ул.

Фрунзенський

61029, 61171, 61176, 61178

Андріївська

вул.

Андреевская

ул.

Холодногірський

61016

Бориса Шрамка

вул.

Бориса Шрамко

ул.

Холодногірський

61017

Букова

вул.

Буковая

ул.

Шевченківський

61051

Ванди Биневської

пров.

Ванды Биневской

пер.

Фрунзенський

61066

Велика Жихорська

вул.

Большая Жихорская

ул.

Червонозаводський

61102, 61109

Велика Панасівська

вул.

Большая Панасовская

ул.

Холодногірський

61017, 61040, 61052, 61139

Володимира Сосюри

вул.

Владимира Сосюры

ул-

Червонозаводський

61109

Володимира Сосюри

пров.

Владимира Сосюры

пер.

Червонозаводський

61109

Граківська

вул.

Граковская

ул.

Індустріальний

61047

Дмитра Вишневецького

вул.

Дмитрия Вишневецкого

ул.

Холодногірський

61015, 61016

Дмитра Вишневецького

пр-д

Дмитрия Вишневецкого

пр-д

Холодногірський

61016

Дмитра Вишневецького

пров.

Дмитрия Вишневецкого

пер.

Холодногірський

61015

Достоєвського

пр-д

Достоевского

пр-д

Червонозаводський

61009

Жасминовий

б-р

Жасминовый

б-р

Комінтернівський

61096, 61100

Жихорський

пр-д

Жихорский

пр-д

Червонозаводський

61109

Жон Мироносиць

вул.

Жен Мироносиц

ул.

Київський

61002

Івана Багмута

вул.

Ивана Багмута

ул.

Київський

61107

Івана Зарудного

в-д

Ивана ЗаруДного

в-д

Московський

61054

Івана Зарудного

вул.

Ивана Зарудного

ул.

Московський

61054

Івана Зарудного

пров.

Ивана Зарудного

пер.

Московський

61054

Івченка

пров.

Ивченко

пер.

Київський

61070

Ігоря Муратова

вул.

Игоря Муратова

ул.

Холодногірський

61177

Ігоря Муратова 1 -й

пров.

Игоря Муратова 1-й

пер.

Холодногірський

61177

Ігоря Муратова 2-й

пров.

Игоря Муратова 2-й

пер.

Холодногірський

61177

Карташівська

вул.

Карташевская

ул.

Жовтневий

61004, 61125

Карташівський

пров.

Карташевский

пер.

Жовтневий

61125

Карякінська

вул.

Карякинская

ул.

Київський

61033

Клеверний

пров.

Клеверный

пер.

Жовтневий

61071

Ковильний

пров.

Ковыльный

пер.

Київський

61107

Колійний

пров.

Колейный

пер.

Червонозаводський

61030

Лаврентьева

пров.

Лаврентьева

пер.

Червонозаводський

61030

Латиських Стрільців

вул.

Латышских Стрелков

ул.

Київський

61107

Літературна

вул.

Литературная

ул.

Шевченківський

61058

Манізера

вул.

Манизера

ул.

Київський

61002

Мар'ївська

вул.

Марьевская

ул.

Київський, Московський

61161

Мар'ївський

в-д

Марьевский

в-д

Московський

61161

Миколи Бажана

вул.

Николая Бажана

ул.

Жовтневий

61157

Михайла Петренка

вул.

Михаила Петренко

ул.

Жовтневий

61039

Мищенківська

вул.

Мищенковская

ул.

Київський

61108

Мотронінська

вул.

Мотронинская

ул.

Фрунзенський

61029

Мотронінський

пров.

Мотронинский

пер.

Фрунзенський

61029

Никонівський

пр-д

Никоновский

пр-д

Московський

61161

Ново-Віринська

вул.

Ново-Веринская

ул.

Київський, Московський

61161

Ново-Садова

вул.

Ново-Садовая

ул.

Фрунзенський

61091

Оскільський

пров.

Оскольский

пер.

Індустріальний

61046

Партизанський

пров.

Партизанский

пер.

Київський

61054

Петра Тронька

вул.

Петра Тронько

ул.

Холодногірський

61015, 61016

Петра Тронька

пров.

Петра Тронько

пер.

Холодногірський

61016

Поморська

вул.

Поморская

ул.

Індустріальний

61047

Свтодухівська

вул.

Святодуховская

ул.

Московський

61005

Семенівський

пров.

Семеновский

пер.

Київський

61107

Сергіївський

м-н

Сергиевская

пл.

Шевченківський, Червонозаводський

61003

Сіриківський

пр-д

Сериковский

пр-д

Холодногірський

61017

Соколовська

вул.

Соколовская

ул.

Холодногірський

61040

Старий Куток

вул.

Старый Куток

ул.

Київський

61107

Стельмаха

пров.

Стельмаха

пер.

Київський

61013

Терихівська

вул.

Териховская

ул.

Холодногірський

61015, 61093

Тетяни Установо!'

пров.

Татьяны Устиновой

пер.

Червонозаводський

61109

Трав'яний

пров.

Травяной

пер.

Київський

61107

Тюрінський

узв.

Тюринский

сп.

Київський, Московський

61161

Чуніхінська

вул.

Чунихинская

ул.

Фрунзенський

61046

Щоголівська

вул.

Щеголевская

ул.

Комінтернівський

61001

Юри Зойфера

вул.

Юры Зойфера

ул.

Шевченківський

61022, 61058

Юрія Кондратюка

пров.

Юрия Кондратюка

пер.

Київський

61070

Ячмінний

пров.

Ячменный

пер.

Жовтневий

61071


Заступник голови – відповідальний

секретар Міської комісії з питань

топоніміки та охорони історико-

культурного середовища О.В. Хорошковатий