Про впорядкування найменувань

Номер
907/12
Сесія
20/6
Тип
Ненормативные документы
Дата прийняття
24/10/2012
Видавник
Харьковский городской совет
Вид
Решение

УКРАЇНА                                                                     УКРАИНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА                       ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                    ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

20 сесія 6 скликання                                                     20 сессия 6 созыва


РІШЕННЯ


від 24.10.2012 р. № 907/12

м. Харків

Про впорядкування найменувань

З метою встановлення та впорядкування найменувань елементів вулично-дорожньої мережі на території, що включена до меж міста Харкова згідно постанови Верховної Ради України від 06.09.2012 р. №5215-VІ «Про зміну і встановлення меж міста Харків, Дергачівського і Харківського районів Харківської області», враховуючи рекомендації Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, на підставі Закону України «Про географічні назви», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити перелік поточних назв елементів вулично-дорожньої мережі міста на території, що включена до меж міста Харкова, згідно з Додатком 1.

2. Вважати такими, що втратили чинність пп. 4, 5, 6 рішення 37 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 06.07.2005 р. №105/05 «Про впорядкування назв урбанонімів».

3. Присвоїти найменування елементам вулично-дорожньої мережі міста згідно з Додатком 2.

4. Внести зміни до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова, затвердженого рішенням 9 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 25.12.2002 р. «Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові»:

4.1. Виключити з Реєстру назв урбанонімів м. Харкова відповідні рядки згідно з Додатком 3.

4.2. Включити до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова відповідні рядки згідно з Додатком 4.

5. Рішення набуває чинності з 01.11.2012 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) та секретаря Харківської міської ради.


Міський голова Г.А. Кернес


Додаток 1

до рішення 20 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про впорядкування найменувань»

від 24.10.2012 р. № 907/12


Перелік поточних назв елементів вулично-дорожньої мережі міста на території, що включена до меж міста Харкова

1) в межах території селища Кулиничі:

- Амбулаторний пров.;

- Волошкова вул.;

- Зелена вул.;

- Квіткова вул.;

- Кулиничівська вул.;

- Кулиничівський в-д;

- Лаврика вул.;

- Липова вул.;

- Миру вул.;

- Наукова вул.;

- Північна вул.;

- Польовий пров.;

- Придорожна вул.;

- Прилісна вул.;

- Садова вул.;

- Сіверська вул.;

- Слобожанська вул.;

- Сонячна вул.;

- Сьомої Гвардійської Армії вул.;

- Тваринників вул.;

- Торгова вул.;

- Торговий пров.;

- Хліборобна вул.;

- Центральна вул.;

- Шкільна вул.;

- Шкільний пров.;

- Ювілейна вул.;

- Ювілейний пров.

2) в межах території селища Перемога:

- Гоголя вул.;

- Нагорна вул.;

- Перемоги вул.;

- Першотравнева вул.

3) в межах території селища Бражники:

- Низова вул.;

- Прогонна вул.;

- Прогонний пров.;

- Фрунзе вул.;

- Чапаєва вул.;

- Червона (Красна) вул.

4) в межах території селища Заїки:

- Заводська вул.;

- Заводський пров.;

- Польова вул.;

- Пролетарська вул.;

- Пролетарський пров.;

- Пролетарський м-н;

- Садовий пров.;

- Східна вул.;

- Червона вул.

5) в межах території селища Затишшя:

- Армійська вул.;

- Затишна вул.;

- Комунальна вул.;

- Комунальний пр-д;

- Миру вул.;

- Нова вул.;

- Орджонікідзе вул.;

- Польова вул.;

- Радгоспна вул.;

- Радянська вул.;

- Світла вул.;

- Сонячна вул.;

- Тиха вул.;

- Харківська вул.;

- Харківський в-д;

- Хліборобна вул.;

- Червоноармійський пров.

5) в межах території селища Пісочин:

- Весела вул.;

- Крупської вул.;

- Крупської пров.;

- Курська вул.;

- Полтавське шосе;

- Різдвяна вул.;

- Червонобаварська (Краснобаварська) вул.

6) в межах території селища Сіряки:

- Степовий 1-й пров.;

- Степовий 2-й пров.

7) в межах території селища Комуніст:

- Садова вул.;

- Польова вул.;

- Садовий пров.;

- Пролетарська вул.;

- Новопроектна вул.;

- Залізнична вул.

- Безлюдівська вул.

8) в межах території селища Циркуни:

- відділення «Кутузівка»;

- Гризодубова вул.;

- Костьольна вул.;

- МЖК «Інтернаціоналіст»;

- Окружна вул.;

- Циркунівська вул.;

- Кутузівська вул.;

- Наукова вул.

9) в межах території селища Федірці:

- Гагаріна в-д;

- Гагаріна вул.;

- Гагаріна пров.;

- Зелена вул.;

- Зелений в-д;

- Леніна вул.;

- Малишева пров.;

- Молодіжна вул.;

- П'ятдесят Років Жовтня вул.;

- Сонячний пров.

10) в межах території селища Логачівка:

- Кременчуцька вул.;

- Олімпійська вул.;

- Садова вул.

11) в межах території селища Хроли (Логачівка-2):

- Дністровська вул.;

- Дністровський б-р;

- Дністровський в-д;

- Зеленодольська вул.;

- Зорянська вул.;

- Клочкова вул.;

- Клочкова пров.;

- Лермонтова вул.;

- Науковий пров.;

- Сусаніна вул.;

- Ясна вул.;

- Ясний в-д

12) в межах території селища Горбані:

- Бузковий пров.

- Космічна вул.

- Придорожна вул.

- Шолохова вул.

- Шолохова пров.

13) в межах території селища Павленки:

- Богдана Хмельницького вул.;

- Богдана Хмельницького пров.;

- Весняний пров.;

- Вишнева вул.;

- Вишневий в-д;

- Дачна вул.;

- Жукова вул.;

- Ломоносова в-д;

- Миру вул.;

- Незалежності вул.;

- Рєпіна вул.;

- Свободи вул.;

- Сковороди вул.;

- Спортивна вул.;

- Степова вул.;

- Українська вул.;

- Українська Друга вул.;

- Харківська вул.;

- Харківський пров.;

- Шевченка вул.;

- Шкільна вул.

14) в межах території селища Покотилівка:

- Агрономічна вул.;

- Артема пров.;

- Вишнева вул.;

- Молодіжна вул.;

- Нова вул.;

- Південна вул.;

- Радгоспна вул.

15) в межах території селища Черкаська Лозова:

- Архітекторів вул.;

- Богдана Хмельницького вул.;

- Дубова Алея вул.;

- Окружний в-д;

- Профспілкова вул.;

- Санаторний в-д

- Сімферопольська вул.

16) в межах території селища Лісне:

- Каразіна вул.;

- Університетська вул.;

- П'ятихатська вул.;

- Підлісна вул.;

- Підлісний пров.;

- Університетський пров.



Додаток 2

до рішення 20 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про впорядкування найменувань»

від 24.10.2012 р. № 907/12


Перелік перейменувань елементів вулично-дорожньої мережі міста на території, що включена до меж міста Харкова

Поточна назва

Розташування

Нова назва

1.

Кулиничівська вул.

Кулиничі

Кулиничівська вул.

2.

Польовий пров.

Кулиничі

Кулиничівський пров.

3.

Кулиничівський в-д

Кулиничі

Кулиничівський в-д

4.

Садова вул.

Кулиничі

Ткачівська вул.

5.

Тваринників вул.

Кулиничі

Тваринників вул.

6.

Сьомої Гвардійської Армії вул.

Кулиничі

Сьомої Гвардійської Армії вул.

7.

Волошкова вул.

Кулиничі

Волошкова вул.

8.

Лаврика вул.

Кулиничі

Лаврика вул.

9.

Сіверська вул.

Кулиничі

Сіверська вул.

10.

Слобожанська вул.

Кулиничі

Крамаренківська вул.

11.

Прилісна вул.

Кулиничі

Марфінська вул.

12.

Покко вул.

Харків

Раковського вул.

Нагорна вул.

Перемога

13.

Зелена вул.

Кулиничі

Горяївська вул.

14.

Торгова вул.

Кулиничі

Горяївський пров.

Торговий пров.

Кулиничі

Амбулаторний пров.

Кулиничі

15.

Шкільна вул.

Кулиничі

Грищенка вул.

16.

Ювілейна вул.

Кулиничі

Чапліївська вул.

Миру вул.

Кулиничі

17.

Хліборобна вул.

Кулиничі

Вербицька вул.

Квіткова вул.

Кулиничі

18.

Наукова вул.

Кулиничі

Наукова вул.

Сонячна вул.

Кулиничі

19.

Центральна вул.

Кулиничі

Берзиня вул.

20.

Придорожна вул.

Кулиничі

Даниленка вул.

21.

Липова вул.

Кулиничі

Краснокутська вул.

22.

Північна вул.

Кулиничі

Північна вул.

23.

Ювілейний пров.

Кулиничі

Ювілейний пров.

24.

Перемоги вул.

Перемога

Воскобійницький пров.

Гоголя вул.

Перемога

25.

Першотравнева вул.

Перемога

Воскобійницька вул.

26.

Низова вул.

Бражники

Серебряківська вул.

Червона вул.

Бражники

27.

Чапаєва вул.

Бражники

Серебряківський пров.

28.

Фрунзе вул.

Бражники

Бражниківська вул.

29.

Прогонна вул.

Бражники

Прогінна вул.

30.

Прогонний пров.

Бражники

Прогінний пров.

31.

Східна вул.

Заїки

Кегичівська вул.

32.

Заводська вул.

Заїки

Шиллінгера вул.

Заводський пров.

Заїки

33.

Пролетарська вул.

Заїки

Заїкін Хутір вул.

34.

Пролетарський пров.

Заїки

Заїкін Хутір пров.

35.

Пролетарський м-н

Заїки

Заїкін Хутір м-н

36.

Червона вул.

Заїки

Червонюка вул.

37.

Садовий пров.

Заїки

Ріякінський Пров.

38.

Польова вул.

Заїки

Ріякінська вул.

39.

Нова вул.

Затишшя

Ново-Румянцівська вул.

40.

Харківська вул.

Затишшя

Румянцівська вул.

Хліборобна вул.

Затишшя

41.

Харківський в-д

Затишшя

Румянцівський в-д

42.

Радянська вул.

Затишшя

Румянцівський пров.

43.

Радгоспна вул.

Затишшя

Затишнянська вул.

44.

Комунальна вул.

Затишшя

Комунальна вул.

45.

Комунальний пр-д

Затишшя

46.

Миру вул.

Затишшя

Затишнянський пр-д

47.

Польова вул.

Затишшя

Велико-Бурлуцька вул.

48.

Червоноармійський пров.

Затишшя

Червоноармійський пров.

49.

Орджонікідзе вул.

Затишшя

Орджонікідзе вул.

50.

Сонячна вул.

Затишшя (БМП-166)

Новицький пров.

51.

Затишна вул.

Затишшя (БМП-166)

Саблєва вул.

52.

Тиха вул.

Затишшя (БМП-166)

Тиха вул.

53.

Армійська вул.

Затишшя (БМП-166)

Новицька вул.

54.

Світла вул.

Затишшя (БМП-166)

Дробицька вул.

55.

Червонобаварська вул.

Пісочин

Коршунова вул.

56.

Весела вул. (частина)

Пісочин

Кутєпова вул.

Полтавське шосе (частина)

Пісочин

57.

Крупської вул.

Пісочин

Ілліча просп. (як його продовження)

58.

Крупської пров.

Пісочин

59.

Різдвяна вул.

Пісочин

Жилинська вул.

60.

Курська вул.

Пісочин

Велишевська вул.

61.

Степовий 1-й пров.

Сіряки

Степовий 1-й пров.

62.

Степовий 2-й пров.

Сіряки

Степовий 2-й пров.

63.

Садова вул.

Комуніст

Кулєшова вул.

64.

Садовий пров.

Комуніст

Кулєшова пров.

65.

Польова вул.

Комуніст

Палладіна вул.

66.

Пролетарська вул.

Комуніст

Пулавська вул.

67.

Новопроектна вул.

Комуніст

Маримонтська вул.

68.

Залізнична вул.

Комуніст

Роганська вул.

69.

Безлюдівська вул.

Комуніст

Васищевська вул.

70.

Гризодубова вул.

Циркуни

Гризодубова вул. (як її продовження)

71.

відділення «Кутузівка» (частина)

Циркуни

Манченківська вул.

72.

відділення «Кутузівка» (частина)

Циркуни

Костьольна вул.

73.

Костьольна вул.

Циркуни

74.

МЖК «Інтернаціоналіст»

Циркуни

Кричевського вул.

Кричевського пров.

75.

Окружна вул.

Циркуни

Винниченка вул.

76.

Циркунівська вул.

Циркуни

Хвильового вул.

77.

Кутузівська вул.

Циркуни

Героїв Праці вул.

78.

Наукова вул.

Циркуни

Серебрякової вул.

79.

Олімпійська вул.

Хроли (Логачівка-2)

Венгеровського вул.

80.

Садова вул.

Хроли (Логачівка-2)

Гороховської вул.

81.

Кременчуцька вул.

Хроли (Логачівка-2)

Кременчуцька вул. (як її продовження)

82.

Зеленодольська вул.

Хроли (Логачівка-2)

Зеленодольська вул. (як її продовження)

83.

Зорянська вул.

Хроли (Логачівка-2)

Зорянська вул.

84.

Сусаніна вул.

Хроли (Логачівка-2)

Сусаніна вул. (як її продовження)

85.

Ясна вул.

Хроли (Логачівка-2)

Ясна вул.

86.

Ясний в-д

Хроли (Логачівка-2)

Ясний в-д

87.

Науковий пров.

Хроли (Логачівка-2)

Ков'язький пров.

88.

Лермонтова вул.

Хроли (Логачівка-2)

Єрмілова вул.

89.

Дністровська вул.

Хроли (Логачівка-2)

Дністровська вул. (як її продовження)

90.

Клочкова пров.

Хроли (Логачівка-2)

Клочкова пров.

91.

Клочкова вул.

Хроли (Логачівка-2)

Клочкова вул. (як її продовження)

92.

Дністровський б-р

Хроли (Логачівка-2)

Дністровський б-р

93.

Дністровський в-д

Хроли (Логачівка-2)

Дністровський в-д

94.

Шолохова вул.

Горбані

Шолохова вул.

95.

Шолохова пров.

Горбані

Шолохова пров.

96.

Космічна вул.

Горбані

Горбанівська вул.

97.

Бузковий пров.

Горбані

Горбанівський в-д

98.

Придорожна вул.

Горбані

Водолазька вул.

99.

Харківська вул.

Павленки

Павленківська вул.

100.

Харківський пров.

Павленки

Павленківський в-д

101.

Вишнева вул.

Павленки

Таранушенка вул.

102.

Вишневий в-д

Павленки

Таранушенка в-д

103.

Богдана Хмельницького вул.

Павленки

Івана Сірка вул.

104.

Богдана Хмельницького пров.

Павленки

Івана Сірка пров.

105.

Спортивна вул.

Павленки

Гончаренка вул.

106.

Миру вул.

Павленки

Скачкова вул.

107.

Дачна вул.

Павленки

Урюпіна вул.

108.

Шкільна вул.

Павленки

Селіванова вул.

109.

Свободи вул.

Павленки

Погорілка вул.

110.

Степова вул.

Павленки

Слатіна вул.

111.

Жукова вул.

Павленки

Сумцова вул.

112.

Сковороди вул.

Павленки

Сумцова пров.

113.

Українська вул.

Павленки

Уграїцького вул.

114.

Українська Друга вул.

Павленки

Уграїцького пров.

115.

Незалежності вул.

Павленки

Франка вул.

116.

Шевченка вул.

Павленки

Франка пров.

117.

Рєпіна вул.

Павленки

Бурачека вул.

118.

Весняний пров.

Павленки

Орільський пров.

119.

Ломоносова в-д

Павленки

Панютинський пров.

120.

Гагаріна вул.

Федірці

Коновченка вул.

121.

Гагаріна пров.

Федірці

Коновченка пров.

122.

Гагаріна в-д

Федірці

Коновченка в-д

123.

Зелена вул.

Федірці

Федецького вул.

124.

Зелений в-д

Федірці

Федецького в-д

125.

50 років Жовтня вул.

Федірці

Бузескула вул.

126.

Молодіжна вул.

Федірці

Лебединця вул.

127.

Леніна вул.

Федірці

Федорцівська вул.

128.

Сонячний пров.

Федірці

Федорцівський пров.

129.

Малишева пров.

Федірці

Кучеренка пров.

130.

Південна вул.

Покотилівка

Конопльова вул.

131

Агрономічна вул.

Покотилівка

Покотилівська вул.

71-ВЗ - Оздоровчий комбінат

Харків

132.

Артема вул.

Покотилівка

Бабаївська вул.

133.

Молодіжна вул.

Покотилівка

Троценка вул.

134.

Вишнева вул.

Покотилівка

Міхаловського вул.

135.

Нова вул.

Покотилівка

Нємкіна вул.

136.

Радгоспна вул.

Покотилівка

Кавалерідзе вул.

137.

Архітекторів вул.

Черкаська Лозова

Архітекторів вул. (як її продовження)

138.

Богдана Хмельницького вул.

Черкаська Лозова

Гната Хоткевича вул.

139.

Профспілкова вул.

Черкаська Лозова

Богодухівська вул.

140.

Сімферопольська вул.

Черкаська Лозова

Гагена вул.

141.

Дубова Алея вул.

Черкаська Лозова

Дубова Алея вул.

142.

Окружний в-д

Черкаська Лозова

Окружний в-д

143.

Санаторний в-д

Черкаська Лозова

Санаторний в-д

144.

Каразіна вул.

Лісне

Латишева вул.

145.

Університетська вул.

Лісне

Лейпунського вул.

146.

Університетський пров.

Лісне

Лейпунського пров.

147.

П'ятихатська вул.

Лісне

Шубнікова вул.

148.

Підлісна вул.

Лісне

Москаленка вул.

149.

Підлісний пров.

Лісне

Москаленка пров.


Додаток 3

до рішення 20 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про впорядкування найменувань»

від 24.10.2012 р. № 907/12


Найменування елементів вулично-дорожньої мережі міста, що виключаються з Реєстру назв урбанонімів м. Харкова:

Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

71-ВЗ - Оздоровчий комбінат

*

71-ОС - Оздоровительньїй комбинат

*

Жовтневий

61071

Молокіна

пров.

Молокина

пер.

Червонозаводський

61109

Покко

вул.

Покко

ул.

Фрунзенський

61176


Додаток 4

до рішення 20 сесії Харківської міської ради 6 скликання «Про впорядкування найменувань»

від 24.10.2012 р. № 907/12


Найменування елементів вулично-дорожньої мережі міста, що включаються до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова:

Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

Бабаївська

вул.

Бабаевская

ул.

Жовтневий


Берзиня

вул.

Берзиня

ул.

Фрунзенський


Богодухівська

вул.

Богодуховская

ул.

Дзержинський


Бражниківська

вул.

Бражниковская

ул.

Фрунзенський


Бузескула

вул.

Бузескула

ул.

Комінтернівський


Бурачека

вул.

Бурачека

ул.

Комінтернівський


Васищевська

вул.

Васищевская

ул.

Орджонікідзевський


Велико-Бурлуцька

вул.

Велико-Бурлукская

ул.

Орджонікідзевський


Велишевська

вул.

Велишевская

ул.

Жовтневий


Венгеровського

вул.

Венгеровского

ул.

Орджонікідзевський


Вербицька

вул.

Вербицкая

ул.

Фрунзенський


Винниченка

вул.

Винниченко

ул.

Київський


Водолазька

вул.

Водолажская

ул.

Комінтернівський


Волошкова

вул.

Волошковая

ул.

Фрунзенський


Воскобійницька

вул.

Воскобойницкая

ул.

Фрунзенський


Воскобійницький

пров.

Воскобойницкий

пер.

Фрунзенський


Гагена

вул.

Гагена

ул.

Дзержинський


Гната Хоткевича

вул.

Гната Хоткевича

ул.

Дзержинський


Гончаренка

вул.

Гончаренко

ул.

Комінтернівський


Горбанівська

вул.

Горбаневская

ул.

Комінтернівський


Горбанівський

в-д

Горбаневский

в-д

Комінтернівський


Гороховської

вул.

Гороховской

ул.

Орджонікідзевський


Горяївська

вул.

Горяевская

ул.

Фрунзенський


Горяївський

пров.

Горяевский

пер.

Фрунзенський


Грищенка

вул.

Грищенко

ул.

Фрунзенський


Даниленка

вул.

Даниленко

ул.

Фрунзенський


Дністровський

б-р

Днестровский

б-р

Орджонікідзевський


Дністровський

в-д

Днестровский

в-д

Орджонікідзевський


Дробицька

вул.

Дробицкая

ул.

Орджонікідзевський


Дубова Алея

вул.

Дубовая Аллея

ул.

Дзержинський


Єрмілова

вул.

Ермилова

ул.

Орджонікідзевський


Жилинська

вул.

Жилинская

ул.

Жовтневий


Заїкін Хутір

вул.

Заикин Хутор

ул.

Орджонікідзевський


Заїкін Хутір

пров.

Заикин Хутор

пер.

Орджонікідзевський


Заїкін Хутір

м-н

Заикин Хутор

пл.

Орджонікідзевський


Затишнянська

вул.

Затишнянская

ул.

Орджонікідзевський


Затишнянський

пр-д

Затишнянский

пр-д

Орджонікідзевський


Зорянська

вул.

Зорянская

ул.

Орджонікідзевський


Івана Сірка

вул.

Ивана Сирко

ул.

Комінтернівський


Івана Сірка

пров.

Ивана Сирко

пер.

Комінтернівський


Кавалерідзе

вул.

Кавалеридзе

ул.

Жовтневий


Кегичівська

вул.

Кегичевская

ул.

Орджонікідзевський


Клочкова

пров.

Клочкова

пер.

Орджонікідзевський


Ков'язький

пров.

Ковяжский

пер.

Орджонікідзевський


Комунальна

вул.

Коммунальная

ул.

Орджонікідзевський


Коновченка

вул.

Коновченко

ул.

Комінтернівський


Коновченка

пров.

Коновченко

пер.

Комінтернівський


Коновченка

в-д

Коновченко

в-д

Комінтернівський


Конопльова

вул.

Коноплева

ул.

Жовтневий


Коршунова

вул.

Коршунова

ул.

Ленінський


Костьольна

вул.

Костельная

ул.

Київський


Крамаренківська

вул.

Крамаренковская

ул.

Фрунзенський


Краснокутська

вул.

Краснокутская

ул.

Фрунзенський


Кричевського

вул.

Кричевского

ул.

Київський


Кричевського

пров.

Кричевского

пер.

Київський


Кулєшова

вул.

Кулешова

ул.

Орджонікідзевський


Кулєшова

пров.

Кулешова

пер.

Орджонікідзевський


Кулиничівська

вул.

Кулиничевская

ул.

Фрунзенський


Кулиничівський

в-д

Кулиничевский

в-д

Фрунзенський


Кулиничівський

пров.

Кулиничевский

пер.

Фрунзенський


Кутєпова

вул.

Кутепова

ул.

Ленінський


Лаврика

вул.

Лаврика

ул.

Фрунзенський


Лебединця

вул.

Лебединца

ул.

Комінтернівський


Манченківська

вул.

Манченковская

ул.

Київський


Маримонтська

вул.

Маримонтская

ул.

Орджонікідзевський


Марфінська

вул.

Марфинская

ул.

Фрунзенський


Міхаловського

вул.

Михаловского

ул.

Жовтневий


Наукова

вул.

Научная

ул.

Фрунзенський


Нємкіна

вул.

Немкина

ул.

Жовтневий


Новицька

вул.

Новицкая

ул.

Орджонікідзевський


Новицький

пров.

Новицкий

пер.

Орджонікідзевський


Ново-Румянцівська

вул.

Ново-Румянцевская

ул.

Орджонікідзевський


Окружний

в-д

Окружной

в-д

Дзержинський


Орджонікідзе

вул.

Орджоникидз

ул.

Орджонікідзевський


Орільський

пров.

Орельский

пер.

Комінтернівський


Павленківська

вул.

Павленковская

ул.

Комінтернівський


Павленківський

в-д

Павленковский

в-д

Комінтернівський


Палладіна

вул.

Палладина

ул.

Орджонікідзевський


Панютінський

пров.

Панютинский

пер.

Комінтернівський


Північна

вул.

Северная

ул.

Фрунзенський


Погорілка

вул.

Погорелко

ул.

Комінтернівський


Покотилівська

вул.

Покотиловская

ул.

Жовтневий


Прогінна

вул.

Прогонная

ул.

Фрунзенський


Прогінний

пров.

Прогонный

пер.

Фрунзенський


Пулавська

вул.

Пулавская

ул.

Орджонікідзевський


Раковського

вул.

Раковского

ул.

Фрунзенський


Ріякінська

вул.

Риякинская

ул.

Орджонікідзевський


Ріякінський

пров.

Риякинский

пер.

Орджонікідзевський


Румянцівська

вул.

Румянцевская

ул.

Орджонікідзевський


Румянцівський

пров.

Румянцевский

пер.

Орджонікідзевський


Румянцівський

пр-д

Румянцевский

пр-д

Орджонікідзевський


Румянцівський

в-д

Румянцевский

в-д

Орджонікідзевський


Саблєва

вул.

Саблева

ул.

Орджонікідзевський


Санаторний

в-д

Санаторный

в-д

Дзержинський


Селіванова

вул.

Селиванова

ул.

Комінтернівський


Серебряківська

вул.

Серебряковская

ул.

Фрунзенський


Серебряківський

пров.

Серебряковский

пер.

Фрунзенський


Серебрякової

вул.

Серебряковой

ул.

Київський


Сіверська

вул.

Сиверская

ул.

Фрунзенський


Скачкова

вул.

Скачкова

ул.

Комінтернівський


Слатіна

вул.

Слатина

ул.

Комінтернівський


Степовий 1-й

пров.

Степной 1-й

пер.

Ленінський


Степовий 2-й

пров.

Степной 2-й

пер.

Ленінський


Сумцова

пров.

Сумцова

пер.

Комінтернівський


Сумцова

вул.

Сумцова

ул.

Комінтернівський


Сьомої Гвардійської Армії

вул.

Седьмой Гвардейской Армии

ул.

Фрунзенський


Таранушенка

вул.

Таранушенко

ул.

Комінтернівський


Таранушенка

в-д

Таранушенко

в-д

Комінтернівський


Тваринників

вул.

Животноводов

ул.

Фрунзенський


Ткачівська

вул.

Ткачевская

ул.

Фрунзенський


Троценка

вул.

Троценко

ул.

Жовтневий


Уграїцького

вул.

Уграицкого

ул.

Комінтернівський


Уграїцького

пров.

Уграицкого

пер.

Комінтернівський


Урюпіна

вул.

Урюпина

ул.

Комінтернівський


Федецького

вул.

Федецкого

вул.

Комінтернівський


Федецького

в-д

Федецкого

в-д

Комінтернівський


Федорцівська

вул.

Федорцовская

ул.

Комінтернівський


Федорцівський

пров.

Федорцовский

пер.

Комінтернівський


Франка

вул.

Франко

ул.

Комінтернівський


Франка

пров.

Франко

пер.

Комінтернівський


Хвильового

вул.

Хвилевого

ул.

Київський


Чапліївська

вул.

Чаплиевская

ул.

Фрунзенський


Червоноармійський

пров.

Красноармейский

пер.

Орджонікідзевський


Червонюка

вул.

Червонюка

ул.

Орджонікідзевський


Шиллінгера

вул.

Шиллингера

ул.

Орджонікідзевський


Шолохова

вул.

Шолохова

ул.

Фрунзенський Комінтернівський


Шолохова

пров.

Шолохова

пер.

Комінтернівський


Ювілейний

пров.

Юбилейный

пер.

Фрунзенський


Ясна

вул.

Ясная

ул.

Орджонікідзевський


Ясний

в-д

Ясный

в-д

Орджонікідзевський




УКРАЇНА                                                                     УКРАИНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА                       ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                    ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

20 сесія 6 скликання                                                     20 сессия 6 созыва


РЕШЕНИЕ


от 24.10.2012 г. № 907/12

г. Харьков

Об упорядочении наименований

С целью установления и упорядочения наименований элементов улично-дорожной сети на территории, которая включена в границы города Харькова согласно постановлению Верховной Рады Украины от 06.09.2012 г. № 5215-У1 «Об изменении и установлении границ города Харьков, Дергачевского и Харьковского районов Харьковской области», учитывая рекомендации Городской комиссии по вопросам топонимики и охраны историко-культурной среды, на основании Закона Украины «О географических названиях», ст. 26 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», руководствуясь ст. 59 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», Харьковский городской совет

РЕШИЛ:

1. Определить перечень текущих названий элементов улично-дорожной сети города на территории, которая включена в границы города Харькова, в соответствии с Приложением 1.

2. Считать утратившими силу пп. 4, 5, 6 решения 37 сессии Харьковского городского совета 4 созыва от 06.07.2005 г. № 105/05 «Об упорядочении названий урбанонимов».

3. Присвоить наименования элементам улично-дорожной сети города в соответствии с Приложением 2.

4. Внести изменения в Реестр названий урбанонимов г. Харькова, утвержденного решением 9 сессии Харьковского городского совета 4 созыва от 25.12.2002 г. «Об утверждении Реестра названий урбанонимов в г. Харькове»:

4.1. Исключить из Реестра названий урбанонимов г. Харькова следующие строки в соответствии с Приложением 3.

4.2. Включить в Реестр названий урбанонимов г. Харькова следующие строки в соответствии с Приложением 4.

5. Решение вступает в силу с 01.11.2012 года.

6. Контроль за исполнением этого решения возложить на постоянную комиссию Харьковского городского совета по гуманитарным вопросам (образование, культура, духовность, молодежная политика и спорт) и секретаря Харьковского городского совета.


Городской голова Г.А. Кернес


Приложение 1

к решению 20 сессии Харьковского городского совета 6 созыва «Об упорядочении наименований»

от 24.10.2012 г. № 907/12


Перечень текущих названий элементов улично-дорожной сети города на территории, которая включена в границы города Харькова

1) в пределах территории поселка Кулиничи:

- Амбулаторный пер.;

- Волошковая ул.;

- Зеленая ул.;

- Цветочная ул.;

- Кулиничевская ул.;

- Кулиничевский в-д;

- Лаврика ул.;

- Липовая ул.;

- Мира ул.;

- Научная ул.;

- Северная ул.;

- Полевой пер.;

- Придорожная ул.;

- Прилесная ул.;

- Садовая ул.;

- Северская ул.;

- Слобожанская ул.;

- Солнечная ул.;

- Седьмой Гвардейской Армии ул.;

- Животноводов ул.;

- Торговая ул.;

- Торговый пер.;

- Хлеборобная ул.;

- Центральная ул.;

- Школьная ул.;

- Школьный пер.;

- Юбилейная ул.;

- Юбилейный пер.

2) в пределах территории поселка Перемога:

- Гоголя ул.;

- Нагорная ул.;

- Победы ул.;

- Первомайская ул.

3) в пределах территории поселка Бражники:

- Низовая ул.;

- Прогонная ул.;

- Прогонный пер.;

- Фрунзе ул.;

- Чапаева ул.;

- Красная (Червоная) ул.

4) в пределах территории поселка Заики:

- Заводская ул.;

- Заводской пер.;

- Полевая ул.;

- Пролетарская ул.;

- Пролетарский пер.;

- Пролетарская пл.;

- Садовый пер.;

- Восточный ул.;

- Червоная (Красная) ул.

5) в пределах территории поселка Затишье:

- Армейская ул.;

- Уютная ул.;

- Коммунальная ул.;

- Коммунальный пр-д;

- Мира ул.;

- Новая ул.;

- Орджоникидзе ул.;

- Полевая ул.;

- Совхозная ул.;

- Советская ул.;

- Светлая ул.;

- Солнечная ул.;

- Тихая ул.;

- Харьковская ул.;

- Харьковский в-д;

- Хлеборобная ул.;

- Красноармейский пер.

5) в пределах территории поселка Песочин:

- Веселая ул.;

- Крупской ул.;

- Крупской пер.;

- Курская ул.;

- Полтавское шоссе;

- Рождественская ул.;

- Краснобаварская ул.

6) в пределах территории поселка Сиряки:

- Степной 1-й пер.;

- Степной 2-й пер.

7) в пределах территории поселка Коммунист:

- Садовая ул.;

- Полевая ул.;

- Садовый пер.;

- Пролетарская ул.;

- Новопроектная ул.;

- Железнодорожная ул.

- Безлюдовская ул.

8) в пределах территории поселка Циркуны:

- отделение «Кутузовка»;

- Гризодубова ул.;

- Костельная ул.;

- МЖК «Интернационалист»;

- Окружная ул.;

- Циркуновскаяул.;

- Кутузовская ул.;

- Научная ул.

9) в пределах территории поселка Федорцы:

- Гагарина в-д;

- Гагарина ул.;

- Гагарина пер.;

- Зеленая ул.;

- Зеленый в-д;

- Ленина ул.;

- Малышева пер.;

- Молодежная ул.;

- Пятьдесят Лет Октября ул.;

- Солнечный пер.

10) в пределах территории поселка Логачевка:

- Кременчугская ул.;

- Олимпийская ул.;

- Садовая ул.

11) в пределах территории поселка Хролы (Логачевка-2):

- Днестровская ул.;

- Днестровский б-р;

- Днестровский в-д;

- Зеленодольская ул.;

- Зорянская ул.;

- Клочкова ул.;

- Клочкова пер.;

- Лермонтова ул.;

- Научный пер.;

- Сусанина ул.;

- Ясная ул.;

- Ясный в-д

12) в пределах территории поселка Горбани:

- Сиреневый пер.

- Космическая ул.

- Придорожная ул.

- Шолохова ул.

- Шолохова пер.

13) в пределах территории поселка Павленки:

- Богдана Хмельницкого ул.;

- Богдана Хмельницкого пер.;

- Весенний пер.;

- Вишневая ул.;

- Вишневый в-д;

- Дачная ул.;

- Жукова ул.;

- Ломоносова в-д;

- Мира ул.;

- Независимости ул.;

- Репина ул.;

- Свободы ул.;

- Сковороды ул.;

- Спортивная ул.;

- Степная ул.;

- Украинская ул.;

- Украинская Вторая ул.;

- Харьковская ул.;

- Харьковский пер.;

- Шевченко ул.;

- Школьная ул.

14) в пределах территории поселка Покотиловка:

- Агрономическая ул.;

- Артема пер.;

- Вишневая ул.;

- Молодежная ул.;

- Новая ул.;

- Южная ул.;

- Совхозная ул.

15) в пределах территории поселка Черкасская Лозовая:

- Архитекторов ул.;

- Богдана Хмельницкого ул.;

- Дубовая Аллея ул.;

- Окружной в-д;

- Профсоюзная ул.;

- Санаторный в-д

- Симферопольская ул.

16) в пределах территории поселка Лесное:

- Каразинаул.;

- Университетская ул.;

- Пятихатская ул.;

- Подлесная ул.;

- Подлесный пер.;

- Университетский пер.



Приложение 2

к решению 20 сессии Харьковского городского совета 6 созыва «Об упорядочении наименований»

от 24.10.2012 г. № 907/12


Перечень переименований элементов улично-дорожной сети города на территории, включенной в границы города Харькова


Текущее название

Размещение

Новое название

1.

Кулиничевская ул.

Кулиничи

Кулиничевская ул.

2.

Полевой пер.

Кулиничи

Кулиничевский пер.

3.

Кулиничевский в-д

Кулиничи

Кулиничевский в-д

4.

Садовая ул.

Кулиничи

Ткачевская ул.

5.

Животноводов ул.

Кулиничи

Животноводов ул.

6.

Седьмой Гвардейской Армии ул.

Кулиничи

Седьмой Гвардейской Армии ул.

7.

Волошковая ул.

Кулиничи

Волошковая ул.

8.

Лаврика ул.

Кулиничи

Лаврика ул.

9.

Северская ул.

Кулиничи

Северская ул.

10.

Слобожанская ул.

Кулиничи

Крамаренковская ул.

11.

Прилесная ул.

Кулиничи

Марфинская ул.

12.

Покко ул.

Харьков

Раковского ул.

Нагорная ул.

Перемога

13.

Зеленая ул.

Кулиничи

Горяевская ул.

14.

Торговая ул.

Кулиничи

Горяевский пер.

Торговый пер.

Кулиничи

Амбулаторный пер.

Кулиничи

15.

Школьная ул.

Кулиничи

Грищенко ул.

16.

Юбилейная ул.

Кулиничи

Чаплиевская ул.

Мира ул.

Кулиничи

17.

Хлеборобная ул.

Кулиничи

Вербицкая ул.

Цветочная ул.

Кулиничи

18.

Научная ул.

Кулиничи

Научная ул.

Солнечная ул.

Кулиничи

19.

Центральная ул.

Кулиничи

Берзиня ул.

20.

Придорожная ул.

Кулиничи

Даниленко ул.

21.

Липовая ул.

Кулиничи

Краснокутская ул.

22.

Северная ул.

Кулиничи

Северная ул.

23.

Юбилейный пер.

Кулиничи

Юбилейный пер.

24.

Победы ул.

Перемога

Воскобойницкий пер.

Гоголя ул.

Перемога

25.

Первомайская ул.

Перемога

Воскобойницкая ул.

26.

Низовая ул.

Бражники

Серебряковская ул.

Красная ул.

Бражники

27.

Чапаева ул.

Бражники

Серебряковский пер.

28.

Фрунзе ул.

Бражники

Бражниковская ул.

29.

Прогонная ул.

Бражники

Прогонная ул.

30.

Прогонный пер.

Бражники

Прогонный пер.

31.

Восточная ул.

Заики

Кегичевская ул.

32.

Заводская ул.

Заики

Шиллингера ул.

Заводской пер.

Заики

33.

Пролетарская ул.

Заики

Заикин Хутор ул.

34.

Пролетарский пер.

Заики

Заикин Хутор пер.

35.

Пролетарская пл.

Заики

Заикин Хутор пл.

36.

Красная ул.

Заики

Червонюка ул.

37.

Садовый пер.

Заики

Риякинский пер.

38.

Полевая ул.

Заики

Риякинская ул.

39.

Новая ул.

Затишье

Ново-Румянцевская ул.

40.

Харьковская ул.

Затишье

Румянцевская ул.

Хлеборобная ул.

Затишье

41.

Харьковский в-д

Затишье

Румянцевский в-д

42.

Советская ул.

Затишье

Румянцевский пер.

43.

Совхозная ул.

Затишье

Затишнянская ул.

44.

Коммунальная ул.

Затишье

Коммунальная ул.

45.

Коммунальный пр-д

Затишье

46.

Мира ул.

Затишье

Затишнянский пр-д

47.

Полевая ул.

Затишье

Велико-Бурлукская ул.

48.

Красноармейский пер.

Затишье

Красноармейский пер.

49.

Орджоникидзе ул.

Затишье

Орджоникидзе ул.

50.

Солнечная ул.

Затишье (СМП-166)

Новицкий пер.

51.

Уютная ул.

Затишье (СМП-166)

Саблева ул.

52.

Тихая ул.

Затишье (СМП-166)

Тихая ул.

53.

Армейская ул.

Затишье (СМП-166)

Новицкая ул.

54.

Светлая ул.

Затишье (СМП-166)

Дробицкая ул.

55.

Краснобаварская ул.

Песочин

Коршунова ул.

56.

Веселая ул. (часть)

Песочин

Кутепова ул.

Полтавское шоссе (часть)

Песочин

57.

Крупской ул.

Песочин

Ильича просп. (как его продолжение)

58.

Крупской пер.

Песочин

59.

Рождественская ул.

Песочин

Жилинская ул.

60.

Курская ул.

Песочин

Велишевская ул.

61.

Степной 1-й пер.

Сиряки

Степной 1-й пер.

62.

Степной 2-й пер.

Сиряки

Степной 2-й пер.

63.

Садовая ул.

Коммунист

Кулешова ул.

64.

Садовый пер.

Коммунист

Кулешова пер.

65.

Полевая ул.

Коммунист

Палладина ул.

66.

Пролетарская ул.

Коммунист

Пулавская ул.

67.

Новопроектная ул.

Коммунист

Маримонтская ул.

68.

Железнодорожная ул.

Коммунист

Роганская ул.

69.

Безлюдовская ул.

Коммунист

Васищевская ул.

70.

Гризодубова ул.

Циркуны

Гризодубова ул. (как ее продолжение)

71.

отделение «Кутузовка» (часть)

Циркуны

Манченковская ул.

72.

отделение «Кутузовка» (часть)

Циркуны

Костельная ул.

73.

Костельная ул.

Циркуны

74.

МЖК «Интернационалист»

Циркуны

Кричевского ул.

Кричевского пер.

75.

Окружная ул.

Циркуны

Винниченко ул.

76.

Циркуновская ул.

Циркуны

Хвылевого ул.

77.

Кутузовская ул.

Циркуны

Героев Труда ул.

78.

Научная ул.

Циркуны

Серебряковой ул.

79.

Олимпийская ул.

Хролы (Логачевка-2)

Венгеровского ул.

80.

Садовая ул.

Хролы (Логачевка-2)

Гороховской ул.

81.

Кременчугская ул.

Хролы (Логачевка-2)

Кременчугская ул. (как ее продолжение)

82.

Зеленодольская ул.

Хролы (Логачевка-2)

Зеленодольская ул. (как ее продолжение)

83.

Зорянская ул.

Хролы (Логачевка-2)

Зорянская ул.

84.

Сусанина ул.

Хролы (Логачевка-2)

Сусанина ул. (как ее продолжение)

85.

Ясная ул.

Хролы (Логачевка-2)

Ясная ул.

86.

Ясный в-д

Хролы (Логачевка-2)

Ясный в-д

87.

Научный пер.

Хролы (Логачевка-2)

Ковяжский пер.

88.

Лермонтова ул.

Хролы (Логачевка-2)

Ермилова ул.

89.

Днестровская ул.

Хролы (Логачевка-2)

Днестровская ул. (как ее продолжение)

90.

Клочкова пер.

Хролы (Логачевка-2)

Клочкова пер.

91.

Клочкова ул.

Хролы (Логачевка-2)

Клочкова ул. (как ее продолжение)

92.

Днестровский б-р

Хролы (Логачевка-2)

Днестровский б-р

93.

Днестровский в-д

Хролы (Логачевка-2)

Днестровский в-д

94.

Шолохова ул.

Горбани

Шолохова ул.

95.

Шолохова пер.

Горбани

Шолохова пер.

96.

Космическая ул.

Горбани

Горбаневская ул.

97.

Сиреневый пер.

Горбани

Горбаневский в-д

98.

Придорожная ул.

Горбани

Водолажская ул.

99.

Харьковская ул.

Павленки

Павленковская ул.

100.

Харьковский пер.

Павленки

Павленковский в-д

101.

Вишневая ул.

Павленки

Таранушенко ул.

102.

Вишневый в-д

Павленки

Таранушенко в-д

103.

Богдана Хмельницкого ул.

Павленки

Ивана Сирко ул.

104.

Богдана Хмельницкого пер.

Павленки

Ивана Сирко пер.

105.

Спортивная ул.

Павленки

Гончаренко ул.

106.

Мира ул.

Павленки

Скачкова ул.

107.

Дачная ул.

Павленки

Урюпина ул.

108.

Школьная ул.

Павленки

Селиванова ул.

109.

Свободы ул.

Павленки

Погорелко ул.

110.

Степная ул.

Павленки

Слатина ул.

111.

Жукова ул.

Павленки

Сумцова ул.

112.

Сковороды ул.

Павленки

Сумцова пер.

113.

Украинская ул.

Павленки

Уграицкого ул.

114.

Украинская Вторая ул.

Павленки

Уграицкого пер.

115.

Независимости ул.

Павленки

Франко ул.

116.

Шевченко ул.

Павленки

Франко пер.

117.

Репина ул.

Павленки

Бурачека ул.

118.

Весенний пер.

Павленки

Орельский пер.

119.

Ломоносова в-д

Павленки

Панютинский пер.

120.

Гагарина ул.

Федорцы

Коновченко ул.

121.

Гагарина пер.

Федорцы

Коновченко пер.

122.

Гагарина в-д

Федорцы

Коновченко в-д

123.

Зеленая ул.

Федорцы

Федецкого ул.

124.

Зеленый в-д

Федорцы

Федецкого в-д

125.

50 Лет Октября ул.

Федорцы

Бузескула ул.

126.

Молодежная ул.

Федорцы

Лебединца ул.

127.

Ленина ул.

Федорцы

Федорцовская ул.

128.

Солнечный пер.

Федорцы

Федорцовский пер.

129.

Малышева пер.

Федорцы

Кучеренко пер.

130.

Южная ул.

Покотиловка

Коноплева ул.

131.

Агрономическая ул.

Покотиловка

Покотиловская ул.

71-ОС- Оздоровительный комбинат

Харків

132.

Артема ул.

Покотиловка

Бабаевская ул.

133.

Молодежная ул.

Покотиловка

Троценко ул.

134.

Вишневая ул.

Покотиловка

Михаловского ул.

135.

Новая ул.

Покотиловка

Немкина ул.

136.

Совхозная ул.

Покотиловка

Кавалеридзе ул.

137.

Архитекторов ул.

Черкасская Лозовая

Архитекторов ул. (как ее продолжение)

138.

Богдана Хмельницкого ул.

Черкасская Лозовая

Гната Хоткевича ул.

139.

Профсоюзная ул.

Черкасская Лозовая

Богодуховская ул.

140.

Симферопольская ул.

Черкасская Лозовая

Гагена ул.

141.

Дубовая Аллея ул.

Черкасская Лозовая

Дубовая Аллея ул.

142.

Окружной в-д

Черкасская Лозовая

Окружной в-д

143.

Санаторный в-д

Черкасская Лозовая

Санаторный в-д

144.

Каразина ул.

Лесное

Латышева ул.

145.

Университетская ул.

Лесное

Лейпунского ул.

146.

Университетский пер.

Лесное

Лейпунского пер.

147.

Пятихатская ул.

Лесное

Шубникова ул.

148.

Подлесная ул.

Лесное

Москаленко ул.

149.

Подлесный пер.

Лесное

Москаленко пер.


Приложение 3

к решению 20 сессии Харьковскогс городского совета 6 созыва «Об упорядочении наименований»

от 24.10.2012 г. № 907/12


Наименования элементов улично-дорожной сети города, которые исключаются из Реестра названий урбанонимов г. Харькова:

Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

71-ВЗ - Оздоровчий комбінат

*

71-ОС - Оздоровительный комбинат

*

Жовтневий

61071

Молокіна

пров.

Молокина

пер.

Червонозаводський

61109

Покко

вул.

Покко

ул.

Фрунзенський

61176


Приложение 4

к решению 20 сессии Харьковского городского совета 6 созыва «Об упорядочении наименований»

от 24.10.2012 г. № 907/12


Наименования элементов улично-дорожной сети города, которые включаются в Реестр названий урбанонимов г. Харькова:

Назва

Тип

Название

Тип

Район

В/з

Бабаївська

вул.

Бабаевская

ул.

Жовтневий


Берзиня

вул.

Берзиня

ул.

Фрунзенський


Богодухівська

вул.

Богодуховская

ул.

Дзержинський


Бражниківська

вул.

Бражниковская

ул.

Фрунзенський


Бузескула

вул.

Бузескула

ул.

Комінтернівський


Бурачека

вул.

Бурачека

ул.

Комінтернівський


Васищевська

вул.

Васищевская

ул.

Орджонікідзевський


Велико-Бурлуцька

вул.

Велико-Бурлукская

ул.

Орджонікідзевський


Велишевська

вул.

Велишевская

ул.

Жовтневий


Венгеровського

вул.

Венгеровского

ул.

Орджонікідзевський


Вербицька

вул.

Вербицкая

ул.

Фрунзенський


Винниченка

вул.

Винниченко

ул.

Київський


Водолазька

вул.

Водолажская

ул.

Комінтернівський


Волошкова

вул.

Волошковая

ул.

Фрунзенський


Воскобійницька

вул.

Воскобойницкая

ул.

Фрунзенський


Воскобійницький

пров.

Воскобойницкий

пер.

Фрунзенський


Гагена

вул.

Гагена

ул.

Дзержинський


Гната Хоткевича

вул.

Гната Хоткевича

ул.

Дзержинський


Гончаренка

вул.

Гончаренко

ул.

Комінтернівський


Горбанівська

вул.

Горбаневская

ул.

Комінтернівський


Горбанівський

в-д

Горбаневский

в-д

Комінтернівський


Гороховської

вул.

Гороховской

ул.

Орджонікідзевський


Горяївська

вул.

Горяевская

ул.

Фрунзенський


Горяївський

пров.

Горяевский

пер.

Фрунзенський


Грищенка

вул.

Грищенко

ул.

Фрунзенський


Даниленка

вул.

Даниленко

ул.

Фрунзенський


Дністровський

б-р

Днестровский

б-р

Орджонікідзевський


Дністровський

в-д

Днестровский

в-д

Орджонікідзевський


Дробицька

вул.

Дробицкая

ул.

Орджонікідзевський


Дубова Алея

вул.

Дубовая Аллея

ул.

Дзержинський


Єрмілова

вул.

Ермилова

ул.

Орджонікідзевський


Жилинська

вул.

Жилинская

ул.

Жовтневий


Заїкін Хутір

вул.

Заикин Хутор

ул.

Орджонікідзевський


Заїкін Хутір

пров.

Заикин Хутор

пер.

Орджонікідзевський


Заїкін Хутір

м-н

Заикин Хутор

пл.

Орджонікідзевський


Затишнянська

вул.

Затишнянская

ул.

Орджонікідзевський


Затишнянський

пр-д

Затишнянский

пр-д

Орджонікідзевський


Зорянська

вул.

Зорянская

ул.

Орджонікідзевський


Івана Сірка

вул.

Ивана Сирко

ул.

Комінтернівський


Івана Сірка

пров.

Ивана Сирко

пер.

Комінтернівський


Кавалерідзе

вул.

Кавалеридзе

ул.

Жовтневий


Кегичівська

вул.

Кегичевская

ул.

Орджонікідзевський


Клочкова

пров.

Клочкова

пер.

Орджонікідзевський


Ков'язький

пров.

Ковяжский

пер.

Орджонікідзевський


Комунальна

вул.

Коммунальная

ул.

Орджонікідзевський


Коновченка

вул.

Коновченко

ул.

Комінтернівський


Коновченка

пров.

Коновченко

пер.

Комінтернівський


Коновченка

в-д

Коновченко

в-д

Комінтернівський


Конопльова

вул.

Коноплева

ул.

Жовтневий


Коршунова

вул.

Коршунова

ул.

Ленінський


Костьольна

вул.

Костельная

ул.

Київський


Крамаренківська

вул.

Крамаренковская

ул.

Фрунзенський


Краснокутська

вул.

Краснокутская

ул.

Фрунзенський


Кричевського

вул.

Кричевского

ул.

Київський


Кричевського

пров.

Кричевского

пер.

Київський


Кулешова

вул.

Кулешова

ул.

Орджонікідзевський


Кулешова

пров.

Кулешова

пер.

Орджонікідзевський


Кулиничівська

вул.

Кулиничевская

ул.

Фрунзенський


Кулиничівський

в-д

Кулиничевский

в-д

Фрунзенський


Кулиничівський

пров.

Кулиничевский

пер.

Фрунзенський


Кутепова

вул.

Кутепова

ул.

Ленінський


Лаврика

вул.

Лаврика

ул.

Фрунзенський


Лебединця

вул.

Лебединца

ул.

Комінтернівський


Манченківська

вул.

Манченковская

ул.

Київський


Маримонтська

вул.

Маримонтская

ул.

Орджонікідзевський


Марфінська

вул.

Марфинская

ул.

Фрунзенський


Міхаловського

вул.

Михаловского

ул.

Жовтневий


Наукова

вул.

Научная

ул.

Фрунзенський


Нємкіна

вул.

Немкина

ул.

Жовтневий


Новицька

вул.

Новицкая

ул.

Орджонікідзевський


Новицький

пров.

Новицкий

пер.

Орджонікідзевський


Ново-Румянцівська

вул.

Ново-Румянцевская

ул.

Орджонікідзевський


Окружний

в-д

Окружной

в-д

Дзержинський


Орджонікідзе

вул.

Орджоникидз

ул.

Орджонікідзевський


Орільський

пров.

Орельский

пер.

Комінтернівський


Павленківська

вул.

Павленковская

ул.

Комінтернівський


Павленківський

в-д

Павленковский

в-д

Комінтернівський


Палладіна

вул.

Палладина

ул.

Орджонікідзевський


Панютінський

пров.

Панютинский

пер.

Комінтернівський


Північна

вул.

Северная

ул.

Фрунзенський


Погорілка

вул.

Погорелко

ул.

Комінтернівський


Покотилівська

вул.

Покотиловская

ул.

Жовтневий


Прогінна

вул.

Прогонная

ул.

Фрунзенський


Прогінний

пров.

Прогонный

пер.

Фрунзенський


Пулавська

вул.

Пулавская

ул.

Орджонікідзевський


Раковського

вул.

Раковского

ул.

Фрунзенський


Ріякінська

вул.

Риякинская

ул.

Орджонікідзевський


Ріякінський

пров.

Риякинский

пер.

Орджонікідзевський


Румянцівська

вул.

Румянцевская

ул.

Орджонікідзевський


Румянцівський

пров.

Румянцевский

пер.

Орджонікідзевський


Румянцівський

пр-д

Румянцевский

пр-д

Орджонікідзевський


Румянцівський

в-д

Румянцевский

в-д

Орджонікідзевський


Саблєва

вул.

Саблева

ул.

Орджонікідзевський


Санаторний

в-д

Санаторный

в-д

Дзержинський


Селіванова

вул.

Селиванова

ул.

Комінтернівський


Серебряківська

вул.

Серебряковская

ул.

Фрунзенський


Серебряківський

пров.

Серебряковский

пер.

Фрунзенський


Серебрякової

вул.

Серебряковой

ул.

Київський


Сіверська

вул.

Сиверская

ул.

Фрунзенський


Скачкова

вул.

Скачкова

ул.

Комінтернівський


Слатіна

вул.

Слатина

ул.

Комінтернівський


Степовий 1-й

пров.

Степной 1-й

пер.

Ленінський


Степовий 2-й

пров.

Степной 2-й

пер.

Ленінський


Сумцова

пров.

Сумцова

пер.

Комінтернівський


Сумцова

вул.

Сумцова

ул.

Комінтернівський


Сьомої Гвардійської Арміі

вул.

Седьмой Гвардейской Армии

ул.

Фрунзенський


Таранушенка

вул.

Таранушенко

ул.

Комінтернівський


Таранушенка

в-д

Таранушенко

в-д

Комінтернівський


Тваринників

вул.

Животноводов

ул.

Фрунзенський


Ткачівська

вул.

Ткачевская

ул.

Фрунзенський


Троценка

вул.

Троценко

ул.

Жовтневий


Уграїцького

вул.

Уграицкого

ул.

Комінтернівський


Уграїцького

пров.

Уграицкого

пер.

Комінтернівський


Урюпіна

вул.

Урюпина

ул.

Комінтернівський


Федецького

вул.

Федецкого

вул.

Комінтернівський


Федецького

в-д

Федецкого

в-д

Комінтернівський


Федорцівська

вул.

Федорцовская

ул.

Комінтернівський


Федорцівський

пров.

Федорцовский

пер.

Комінтернівський


Франка

вул.

Франко

ул.

Комінтернівський


Франка

пров.

Франко

пер.

Комінтернівський


Хвильового

вул.

Хвилевого

ул.

Київський


Чапліївська

вул.

Чаплиевская

ул.

Фрунзенський


Червоноармійський

пров.

Красноармейский

пер.

Орджонікідзевський


Червонюка

вул.

Червонюка

ул.

Орджонікідзевський


Шиллінгера

вул.

Шиллингера

ул.

Орджонікідзевський


Шолохова

вул.

Шолохова

ул.

Фрунзенський Комінтернівський


Шолохова

пров.

Шолохова

пер.

Комінтернівський


Ювілейний

пров.

Юбилейный

пер.

Фрунзенський


Ясна

вул.

Ясная

ул.

Орджонікідзевський


Ясний

в-д

Ясный

в-д

Орджонікідзевський