ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
1 сесія 24 скликання
РІшенНЯ
Від 11.04.2002 р.
м. Харків
Про затвердження складу постійних комісій Харківської міської ради XXIV скликання
На підставі п. 2 ч. 1 ст. 26, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 зазначеного Закону, Харківська міська рада,
ВИРІШИЛА:
Затвердити склад постійних комісій Харківської міської ради XXIV скликання (Додається).
Міський голова В.Шумілкін
Додаток до рішення І сесії Харківської
міської ради XXIV скликання «Про
затвердження складу постійних
комісій Харківської міської ради
XXIV скликання» від 11.04.2002р.
Склад постійних комісій Харківської міської ради XXIV скликання
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів
1. Політучий Сергій Якович, депутат по округу №22.
2. Слівінська Катерина Іванівна, депутат по округу №8.
3. Ларченко Віктор Миколайович, депутат по округу №14.
4. Петросов Валерій Альбертович, депутат по округу №15.
5. Василенко Олександр Іванович, депутат по округу №27.
6. Будьонний Михайло Михайлович, депутат по округу №28.
7. Петренко Микола Якович, депутат по округу №35.
8. Коваленко Алла Арестівна, депутат по округу №39.
9. Тодоров Петро Прокопович, депутат по округу №56.
10. Самусєв Віталій Єгорович, депутат по округу №61.
11. Дегтярьов Микола Іванович, депутат по округу №70.
12. Зінченко Володимир Анатолійович, депутат по округу №74.
13. Сухорада Олександр Іванович, депутат по округу №75.
Постійна комісія з промисловості, економічного розвитку і власності
1. Руденко Андрій Іванович, депутат по округу №43.
2. Хріпливець Дмитро Євгенович, депутат по округу №57.
3. Березовська Галина Григорівна, депутат по округу №32.
4. Бондаренко Геннадій Іванович, депутат по округу №19.
5. Баронін Борис Іванович, депутат по округу №25.
6. Кукуріка Микола Миколайович, депутат по округу №36.
7. Титаренко Ольга Миколаївна, депутат по округу №41.
8. Калінін Анатолій Павлович, депутат по округу №58.
9. Новосадський Олександр Антонович, депутат по округу №59.
10. Золотарьов Володимир Михайлович, депутат по округу №64.
11. Безщасний Олександр Леонідович, депутат по округу -№30.
12. Мальцев Олександр Тимофійович, депутат по округу №62.
13. Депарма Галина Олексіївна, депутат по округу №69.
Постійна комісія з питань транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства і екології
1. Жорник Андрій Михайлович, депутат по округу №53.
2. Корінько Іван Васильович, депутат по округу №20.
3. Асєєв Олександр Олексійович, депутат по округу №49.
4. Хяннікяйнен Олександр Іванович, депутат по округу №9.
5. Кульєв Олексій Мамедович, депутат по округу № 17.
6. Кісь Віктор Миколайович, депутат по округу №48.
7. Федорчук Євген Данилович, депутат по округу №52.
8. Чухлібов Микола Іванович, депутат по округу №54.
9. Лозовий Дмитро Юрійович, депутат по округу №26.
10. Геращенко Антон Юрійович, депутат по округу №10.
11. Мкртчян Роберт Юрійович, депутат по округу №37.
Постійна комісія з питань містобудування і земельних відносин
1. Пухачов Володимир Михайлович, депутат по округу №47.
2. Попов Дмитро Вікторович, депутат по округу №5.
3. Кулик Віктор Тимофійович, депутат по округу №7.
4. Гунченко Андрій Анатолійович, депутат по округу №1.
5. Заболотний Олександр Григорович, депутат по округу №13.
6. Левченко Валерій Миколайович, депутат по округу №40.
7. Мясоєдов Альберт Миколайович, депутат по округу №45.
8. Ганжа Віталій Степанович, депутат по округу №46.
9. Перадзе Анатолій Тарієлович, депутат по округу №51.
10. Кухарь Василь Іванович, депутат по округу №65.
11. Підкопай Андрій Миколайович, депутат по округу №63.
Постійна комісія з охорони здоров'я та соціальному захисту
1. Бобейко Алла Євгенівна, депутат по округу №29.
2. П'янов Павло Петрович, депутат по округу №3.
3. Заболотний Вадим Олександрович, депутат по округу №21.
4. Бондаренко Павло Іванович, депутат по округу №44.
5. Градобоєв Олег Володимирович, депутат по округу №73.
Постійна комісія з освіти, справ молоді та гуманітарних питань
1. Майорченко Віктор Нестерович, депутат по округу №68.
2. Кім Лілія Антонівна, депутат по округу №66.
3. Багіров Джамши Джалал огли, депутат по округу №11.
4. Лушницький Володимир Михайлович, депутат по округу №38.
5. Гончарова Наталія Сергіївна, депутат по округу №71.
6. Полозков Володимир Дмитрович, депутат по округу №67.
7. Чумак Володимир Анатолійович, депутат по округу №16.
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян
1. Ярмиш Олександр Назарович, депутат по округу №34.
2. Гавриш Тетяна Степанівна, депутат по округу №6.
3. Воронов Марк Миколайович, депутат по округу №4.
4. Благой Сергій Вікторович, депутат по округу №72.
5. Стреляний Михайло Володимирович, депутат по округу №60.
6. Данілов Віталій Богданович, депутат по округу №24.
7. Тимошевська Світлана Анатоліївна, депутат по округу №31.
8. Гринько Олександр Іванович, депутат по округу №12.
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності
1. Кеворкян Костянтин Ервантович, депутат по округу №18.
2. Вировець Ігор Іванович, депутат по округу №55.
3. Севастьянова Марина Семенівна, депутат по округу №42.
4. Топчій Валентин Олександрович, депутат по округу №2.
5. Кунда Геннадій Іванович, депутат по округу №33.
6. Мельніков В'ячеслав Андрійович, депутат по округу №50.